Dërgesa falas për blerje mbi 6900 L në Shqipëri.

Slide
Slide 2
MAMATOYZ Montessori

Zbuloni koleksionin e lodrave MAMATOYZ, të inspiruara nga metoda Montessori.

Mamatoyz
Lodra të inspiruara nga metoda Montessori
Slide 3
Babocush Cushion

Jastëku Babocush Comfort me rrahje të brendshme zemre dhe vibrim, simulon pozicionin e vendosjes në gjoksin e prindit për lehtësimin e kolikës dhe refluksit te të porsalindurit deri 6 muaj.

Babocush Cushion
Babocush Cushion

Me rrahje të brendshme zemre dhe vibrim, për lehtësimin e kolikës dhe refluksit.

previous arrow
next arrow

Bli sipas kategorive

Shtëpia

Ushqimi

Kujdesi ndaj lëkurës

Aksesorë

Siguria e bebit

Lodra

Produkte cilësore dhe të çertifikuara

për të lumturuar fëmijët dhe lehtësuar jetën e prindërve!​

Produkte Best Seller

Pse të zgjidhni produktet tona?

Cilësi dhe komoditet

100% pambuk organik

Të sigurta dhe jo toksike

Lodra edukative dhe zhvilluese

Përfitoni deri në
55% ulje
në produkte të përzgjedhura!

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?