bblüv 4 in 1 UV Sterilizer

2,850L

Sterilizon me siguri çuçot, biberonat, thithkat e shisheve, grykën e gotës dhe kokat e furçave të dhëmbëve duke përdorur sterilizim ultra të lehtë dhe pa përdorimin e kimikateve të dëmshme.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?