Clementoni Palestër Bebi

5,800L

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Një mini-palestër shumëngjyrëshe me shumë aktivitete fizike për të argëtuar fëmijët tuaj më të vegjël dhe për t’i mbështetur ata teksa zhvillojnë aftësitë e tyre. Me objekte të varura të buta të rregullueshme dhe të lëvizshme, kjo është e përkryer për të inkurajuar zhvillimin e perceptimit të prekshëm dhe vizual të fëmijës suaj. Një lojë plot aksesorë të krijuar për të argëtuar fëmijët në muajt më të hershëm të jetës së tyre. E konceptuar, projektuar dhe zhvilluar në Itali.

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?