EZPZ – Care Bear

3,390L

Care Bear kujton fytyrën e një ariu për t’i dhënë një humor të mirë fëmijës në kohën e ngrënies dhe u kujton prindërve për rëndësinë e ofrimit të sasisë së duhur të karbohidrateve, proteinave dhe frutave / perimeve.

Të përshtatshme për 6+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?