EZPZ – Happy Bowl

3,190L

Në një lartësi prej 3.5 cm, Happy Bowl është I përkryer për një larmi ushqimesh, duke përfshirë makarona, supë dhe drithëra.

Të përshtatshme për 6+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

Gri, Jeshile, Mint, Pink, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?