EZPZ – Mini Feeding Set

5,500L

Të përshtatshme 12+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Set ngrënie i mrekullueshëm

Ndërsa foshnja juaj rritet ata janë gati të fillojnë të praktikojnë momente të reja historike gjatë ngrënies. Ata po hanë një vakt të ekuilibruar me grupe të ndryshme ushqimore dhe po mësojnë se si të hanë me lugë dhe pirun. Me Mini Set Feeding (Mini Mat, Mini Spoon dhe Mini Fork) ezpz ofron të gjitha mjetet zhvillimore që ju nevojiten për një vakt të pavarur me vogëlushin tuaj.

Ngjyra

Gri, Mint, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?