EZPZ – Mini Mat

3,390L

Mini Mat është bërë nga një silikon më i hollë dhe është jashtëzakonisht i lehtë, kështu që është i përsosur për darka jashtë dhe për të udhëtuar.

Të përshtatshme për 6+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

Blu, Gri, Jeshile, Mint, Pink, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?