EZPZ – Mini Utensils

2,950L

Të përshtatshme 12+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Një lugë dhe pirun i lezetshëm

Të mësosh të ushqehesh vetë është një moment historik i rëndësishëm zhvillimi dhe mini enët EZPZ janë krijuar për të ndihmuar vogëlushët të mësojnë se si të hajnë me lugë (duke gërmuar) dhe pirun (duke shpuar). Mini lugë dhe pirun janë veglat më funksionale dhe më të përshtatshme për zhvillimin e fëmijëve në treg.

Ngjyra

Gri, Mint, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?