EZPZ – Play Mat

3,390L

Play Mat me formën e lules që ndihmon në pikturim, bojra, plastelinë dhe hobi të tjera. Thithet direkt në çdo sipërfaqe të rrafshët, duke e bërë të vështirë për tu hequr nga fëmijët.

Të përshtatshme për 9+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

E verdhë, Mint

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?