EZPZ – Set Pappa

5,800L

Shumica e prindërve prezantojnë ushqimet e para tek fëmija i tyre në moshën 4 deri në 6 muajsh. Kjo përvojë mund të jetë argëtuese, por gjithashtu mund të jetë e çrregullt, stresuese dhe mbizotëruese.

Të përshtatshme për 6+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

Blu, BluGri, Gri, Kafe, Mint, Pink, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?