EZPZ – Tiny Bowl

2,690L

Tasi i vogël është perfekt për ushqimet e para, si pure, kos dhe drithëra për fëmijë.

Të përshtatshme për 6+ muaj

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

Blu, Gri, Jeshile, Mint, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?