Janod Multi-aktivitet

7,990L

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Lini vend për macet më të lezetshme nga të gjithë! Macja jonë xhenxhefil me sy të gjerë është gjithmonë gati për një seancë shëtitjeje dhe eksplorimi me fëmijën! Kjo shëtitës prej druri me shumë aktivitete do të shoqërojë fëmijët nga 1 vjeç falë shumë lojërave të vogla në 3 anët e saj! Argëtohuni dhe zhvilloni aftësitë tuaja të shkëlqyera motorike dhe shkathtësinë me 8 aktivitetet lozonjare të maces sonë të zgjuar: një unazë peshku, një klasifikues tradicional i formave dhe një rrëshqitës i vogël miu në pjesën e përparme, një gjurmë miu në njërën anë, ingranazhet dhe një buton tingulli në shtratin e detit ne tjetren. Për të zhvilluar shqisën e prekjes së fëmijëve, sytë e mëdhenj të maces sonë rrotullohen dhe faqet e saj janë prej shami. Ky këmbësor i mrekullueshëm me shumë aktivitete është veçanërisht i përshtatshëm për të mësuar të ecni; Falë dorezës së saj të rregullueshme nga lartësia (nga 47 në 53 cm/18,5 në 20,9”), kjo këmbësore mund të përshtatet me gjatësinë e fëmijës suaj dhe për këtë arsye mund të përdoret nga 12 muaj deri në 3 vjeç. Për më shumë siguri, është e pajisur me një frenë e padukshme dhe e lëvizshme që lejon rrotat të bllokohen dhe lëshohen gradualisht në mënyrë që të kontrollohet shpejtësia e ecësit gjatë mësimit (i përshtatshëm për fëmijët 12 muajsh). Së fundi, 4 rrotat e tij gome të heshtura nuk shënojnë tokën! Gjithcka që duhet të bëni është të emërtoni këtë shoqërues të ri!

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?