Sale!

Janod Shtëpi Kukullash

Original price was: 18,000L.Current price is: 14,400L.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Kjo shtëpi kukullash prej druri 3-katëshe do të gjejë krenarinë në mes të dhomës së gjumit të fëmijës suaj; do të bëhet shtëpia e ëndrrave për personazhet e preferuar të të vegjëlve 3 vjeç e lart. Shtëpia është e mobiluar me 11 aksesorë të përshtatshëm druri: 1 divan, 1 tavolinë kafeje dhe 1 bimë jeshile për sallonin; 1 tavolinë e rrumbullakët, 1 karrige dhe 1 depo për dhomën e ngrënies; 1 krevat, 1 karrige dhe 1 tavolinë zhveshjeje për dhomën e gjumit; dhe 1 lavaman dhe pasqyrë, dhe 1 tualet për banjë. Papafingo në katin e fundit mund të mobilohet ose dekorohet sipas dëshirës së vogëlushit tuaj. Nuk ka nevojë për DIY! Dyshemetë dhe muret e kësaj shtëpie simpatike prej druri janë zbukuruar me printime të bukura. Për shkak të dyerve që hapen në mënyrë magnetike, ka shumë hapësirë ​​për të luajtur. 2 dyert mbyllen lehtësisht për të ruajtur të gjithë përmbajtjen dhe për të ofruar pak privatësi për banorët. Kjo kukull – e pajtueshme me personazhe deri në 12 cm – nxit historitë më të pabesueshme! Falë 4 këmbëve të saj, rezidenca tërheqëse është e qëndrueshme dhe e lehtë për t’u transportuar: për një lëvizje të shpejtë dhe pa stres! Bërë nga druri FSC®. Pamja e thjeshtë por e përjetshme e kësaj shtëpie të bukur e bën atë lodrën e përsosur të lojës dhe imagjinatës, plus qendrën e universit për të gjithë personazhet e fëmijës suaj.

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?