Sale!

Janod Tavolinë me 2 Karrige

Original price was: 22,600L.Current price is: 12,400L.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Shihemi në akull! Ky komplet i bukur me një tavolinë dhe 2 karrige druri në ngjyra polare do t’i bëjë fëmijët tuaj të shkrihen. Ata do të kalojnë orë të tëra duke vizatuar dhe duke luajtur lojërat e tyre të preferuara. Ata madje mund të pinë çaj me kafshën e tyre të preferuar pellushi ose t’i tregojnë vëllait dhe motrës të gjitha historitë që mund t’i mendojnë.

Dimensionet: 60 x 60 x 43.5 cm

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?