Sale!

Janod Tavolinë me 2 Karrige

Original price was: 22,600L.Current price is: 12,400L.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Të bësh detyrat e shtëpisë ose të luash në zemër të pyllit tropikal, është e mundur! Me këtë komplet tavoline dhe dy karrige druri, fëmijët nga 3 vjeç do të mund të lexojnë, vizatojnë ose argëtohen me mobiljet e tyre. Për një prekje ekzotike dhe plot ngjyra në dhomën e gjumit apo edhe në dhomën e ndenjes, kjo mobilje tropikale do të kënaqë të rinjtë dhe të moshuarit! A do të zgjedhin ata të vendosen në bretkocë apo në jaguar? Ne ulemi rreth tryezës së drurit për një kohë të qetë, një aktivitet krijues, duke lexuar.

Tavolina ka një diameter prej 55 cm dhe është 44,2 cm e lartë. Karriget janë 47 cm të larta, lartësia e sediljes është 21 cm.

 

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?