Sale!

Janod Twist Kitchen

Original price was: 28,990L.Current price is: 27,400L.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Kuzhina Twist është mënyra e përsosur për ta prezantuar të voglin tuaj me madhështinë e kuzhinës! Me efekte interaktive të tingullit dhe dritës, plus ndarje të zgjuara të ruajtjes, është njësoj si të kesh një kuzhinë të vërtetë – pa rrëmujën! Me katër zona unike të lojës, imagjinata e tyre do të gatuajë të gjitha llojet e shijeve… koha e darkës, kushdo?

Një kuzhinë e shpalosur e dyanshme me një kthesë! Ideale për përgatitjen e ushqimeve të shijshme për disa njerëz: kjo kuzhinë e mrekullueshme prej druri krenohet me ngjyra të ëmbla dhe do të kënaqë të gjithë kuzhinierët e rinj me surprizat e saj të shumta! Keni nevojë për pak më shumë hapësirë ​​në kuzhinë? Ne ju kemi renditur… hapni seksionin qendror për të zbuluar se çfarë fshihet brenda dhe për të rritur mundësitë për të luajtur. Një shul e mban kuzhinën të mbyllur sa herë që mbaron koha e lojës. Kjo lojë thelbësore prej druri është ideale për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart dhe ndihmon në zhvillimin e imagjinatës pasi fëmijët janë të lirë të krijojnë pjata të shumta origjinale dhe situata argëtuese, falë kuzhinës dhe lavatriçes! Eshte i pajisur shume mire me lavaman metalik, rubinet druri dhe pianur me induksion me ze dhe drite. Thjesht shtypni butonat e kuq një herë që pianurat të ndizen, më pas për herë të dytë për të dëgjuar zhurmën e ujit që zien. Efektet e zërit dhe të dritës do të fiken automatikisht pas 30 sekondash ose kur butonat të shtypen për herë të tretë. Për të ndezur furrën dhe makinën larëse, asgjë nuk mund të jetë më e lehtë, secila prej tyre është e pajisur me dy butona rrotullues me efekte zanore. Dyert janë magnetike dhe xhami transparent ju lejon të siguroheni që makina ka përfunduar përfundimisht! 4 dyer rrëshqitëse ju lejojnë të ruani kallëpe për ëmbëlsira dhe gjëra të tjera të mira. Brenda kuzhinës ka 2 dollapë shtesë për ruajtjen e enëve dhe aksesorëve të tjerë. Jepen gjithashtu grepa metalikë tërheqës për të varur shpatullën dhe lugën me vrima! Kjo kuzhinë e mrekullueshme e fëmijëve me motive lulesh vjen me gjithsej 8 aksesorë. Ngjisni 6 jastëkët e shamisë nën këmbë në mënyrë që kuzhina të mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht. Kur mbyllet, kuzhina ka përmasa 55 x 47 x 87 cm.

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?