Janod Zen High Chair

3,700L

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Është koha e vaktit për fëmijën! Me këtë karrige të bukur prej druri për fëmijë, fëmijët e moshës 3 vjeç e lart do të duan t’i ushqejnë foshnjat e tyre. E përputhshme me foshnjat deri në 42 cm, karrigia e lartë është e pajisur me një jastëk për të ulur rehatshëm fëmijën tuaj të preferuar për kohën e meze të lehtë. Një lugë për vogelushet , një lugë për një lodër përkëdhelëse… Fëmijët imitojnë mamin ose babin dhe kujdesen për kukullat e tyre me këtë lodër të bukur imituese prej druri. Rafti në pjesën e përparme ju lejon të instaloni dieta dhe gjithçka që ju nevojitet për të ushqyer fëmijën tuaj të preferuar. E gjithë familja vlerëson pamjen e freskët dhe autentike të këtij mobilje për fëmijë. Një karrige e lartë prej druri nga sfera e Janod’s Zen, e bërë nga druri FSC®

Dimensionet: 22.5 x 28 x 53 cm

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?