Kokoso Baby® furçë silikoni

1,600L

Kjo furçë super e butë për fëmijë është bërë nga silikon i cilësisë së lartë dhe miqësor ndaj mjedisit për të masazhuar butësisht kokën e foshnjës dhe eksfolion lehtësisht skalpin duke larguar qelizat e vdekura ndërsa lani flokët e tyre.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?