Kokoso Baby® hidratues

2,200L

Locioni ynë për fëmijë me vaj kokosi sjell hidratim të menjëhershme, qetësim të lëkurës së foshnjës suaj me përbërës të pastër dhe të butë me bazë bimore.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
1

Me aromë, Pa aromë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?