Kokoso Baby® krem për skalpin

1,500L

Kremi me bazë bimore është i posaçërisht për të qetësuar dhe zbutur lëkurën e kokës së foshnjës.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?