Mamatoyz Fold Learning Tower

15,900L

Tower Fold është një kullë mësimi që lejon foshnjat të bëjnë ëmbëlsira dhe byrekë me prindërit e tyre në kuzhinë. Me veçorinë e tij të palosshme, jo vetëm që ofron ruajtje të lehtë për hapësira të ngushta kur nuk përdoret, por gjithashtu ofron komoditet kur lëvizni nga një dhomë në tjetrën. Mund të përdoret lehtësisht nga 12 muaj deri në 5 vjeç me 3 lartësi të rregullueshme.

12m+, gjatësi e manovrueshme, e palosshme

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Përmasat: 50x56x90 cm

Paketimi: 91x41x6.5 cm, 8.5 kg

Ngjyra

Mint, Natural

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?