Mamatoyz Pony Rocker

8,900L

Ju do të shikoni zhvillimin e fëmijëve tanë në aftësitë e ekuilibrit me modelin tonë me dizajn të ri Pony Rocker.

12m+, sfungjer i butë dhe komfort, 100% dru natyral

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat

Përmasat: 24x76x41cm

Paketimi: 38,5×79,7×12,8cm, 2.5 kg

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?