Munchkin GentleTM Transition Cup

1,390L

  • Gryka ekstra e butë e silikonit që nuk derdhet është e butë me mishrat e dhëmbëve
  • Mbërthimi super i butë në doreza e bën të lehtë mbajtjen dhe mund të hiqen
  • Dizajn i patentuar i grykës ndihmon thithkën të lëvizë me lehtësi
  • Dorezat kapëse e bëjnë më të lehtë mbajtjen dhe gjithashtu mund të hiqen
  • 4m+, 118 ml, BPA free
Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

Blu, Jeshile, Lejla, Pink

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?