Munchkin MultiTM Bowls

1,490L

  • Tasa të përditshme të shkëlqyer për të gjitha fazat e ushqyerjes
  • 4 ngjyra të ndezura
  • Tasat mbivendosen sipër njëra-tjetrës për ruajtje të lehtë
  • Të përshtatshme për lavastovilje dhe mikrovalë
  • 6m+, BPA free
Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?