Tiny Twinkle – Gushore Silikoni

1,590L

Për të lehtësuar çdo vakt! Xhepi i vogël kap çdo thërrime që bie nga duart e fëmijës!

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
  • Bërë nga 100% silikoni i gradës ushqimore
  • E qëndrueshme dhe higjienike
  • E butë dhe fleksibël
  • Xhepi qëndron hapur për të kapur thërrmijat
  • Përshtatje e rregullueshme nëpërmjet butonave
  • Fshijeni ose shpëlajeni në pak sekonda
  • Dizajn i përshtatshëm për udhëtim ose ruajtje
  • Për moshat 4 muaj e lart.
Ngjyra

Blu, E bardhë, Gri, Mint, Portokalli, Rozë

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?