Tiny Twinkle Silicone Suction Plate & Lid

2,990L

Pjatë silikoni me thithje dhe kapak për foshnjën tuaj – 100% silikon – pa BPA – i sigurt për mikrovalë, i qëndrueshëm dhe higjienik.

Shto te Preferencat
Shto te Preferencat
Ngjyra

Blu, Mint, Natural, Rozë, Vishnje

Shporta

Wonder For Kids

Hap chat-in
1
Scan the code
Wonder For Kids
Përshëndetje 👋
Si mund të ndihmoj?